Loading... Please wait...

Ofis Koltukları (Büro Koltukları)

Ofislerimizde saatlerce çalışırken oturduğumuz koltuklarımızın rahat olmasını isteriz. İşyerimizde işlerimizi yetiştirmeye çalışırken hepimiz zaten yeterince yoruluyoruz. Bir de rahat olmayan koltuklarda saatlerce oturarak zihin ve beden yorgunluğunu katlamayı kimse istemez.

Mesai saatlerimiz süresince makam koltuklarımızda geçirdiğimiz zamanın bedenimizi en az yoracak şekilde dizaynını gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Makam koltuklarında rahatlıktan ödün vermediğimiz gibi kaliteyi ve uzun ömürlü ürünler imal ederek de bu kaliteyi uzun yıllar yaşamanızı sağlıyoruz.

İşyerlerinizde saatlerce çalışmanız sonucu sırtınıza binen yükü size özel üretimlerimiz ile hafifletiyoruz. Koltuk üretiminde kaliteyi uygun fiyatlardan siz değerli halkımızın beğenisine sunuyoruz.

Aşağıda hem kendiniz hem de çalışanlarınız için seçebileceğiniz koltuk kategorilerimiz bulunmaktadır. Beğendiğiniz modeller hakkında bilgi ve fiyat almak için satış ve pazarlama departmanımızla görüşebilirsiniz.

Büro koltuk takımları seçiminizde, sizlere birkaç tavsiye getirmek istedik. Peki nelerdir bunlar ?

  • Özellikle dört kişilik iki yada tekli koltuk modellerine bir göz atın.
  • Bu yılın muhteşem büro mobilya ve koltuk takımları olduğunu unutmayın.
  • Farklı bir özelliği olması da gerekebilir. Söz gelimi hareketli kolçakları olabilir ve içtiği kahveyi onun üstünden kullanabilir.
  • Büronuzda öyle bir yer seçin ki, geniş bir yüzölçümü ve manzaraya bakan bir yer olsun.
  • Orta sehpanız cam ve altında dergilik, gazetelik gibi de bir medya sepeti olsun.
  • Deri ya da karma kumaş, karma desenler, tek renk üzerinden bir koltuk takımı seçebilirsiniz ofisiniz için.
  • Mobilyalarınızı da dikkate alın. Koltuklar ile hiçbir benzer yanı bulunmuyor ise de rengi koyu ise açık, açık ise koyu bir tarzda düşünebilirsiniz.

Ofis Mobilyaları Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Bürolar / ofisler için mobilya düzenlemesinin ve dekorasyon açısından, tasarımın evlere göre daha da bir önem taşıdığını söylemeden edemeyeceğiz. Gerekçe olarak tabi ki hayatın gerçekleri. Evinizin hoş bir mobilya takımı artı dekoratif güzellikleri yanlızca ve yanlızca içinizi ısıtmakla beraber, huzuru ve rahatlığı getirir. Yanlız ofislerde durum bundan sıyrılarak ticaret kavramı altında gerçekleşiyor. Nasıl ki cafe ve restoran, otel ve kuyumcu / altın satıcıları gelen müşterilerine kendilerine hizmet verdikleri ortamı, daha güzel ve ilgi çekici gösterme ihtiyacı hissediyorlar ise . . .

Bir restoran mutfağının temiz olduğunu, müşterilerini ağırladığı mekanın temiz bir dekorasyon özelliği mesajı ile veriyor ise, ofisler için de durum bundan farksız değildir. Gelen müşterilerinin gerek danışma, gerek bekleme salonu ve görüşme odasından etkilenerek, işini size verme kararsızlığı varsa psikolojik olarak onu atlar.

Ofis mobilyaları ve ince dekoratif aksesuarlarında aşırıya kaçmamak gerektiğini söylediğimizde, umarım yerinde bir söylem olur. Çünkü bir ofis ne kadar eşya kalabalığı ve dar alanda kısa paslaşmaları gösterir ise, iş potansiyelinizi de bir o kadar etkiler. Zemin, duvar boyası ve pencere, kapı sistemlerinin ardından sıra ofis mobilyalarının seçimine mi geldi ? İşte o zaman sizlere büro koltuk takımı, masa, sandalye, döküman dolabı, yazıcı masası ve isteğe bağlı fazla tutmaksızın diğer aksesuar ve eşyaları toparlamanız gerek.