Loading... Please wait...

Mobilya Dekorasyon

Mobilya Kapılar

Müşterimizin isteğine göre kapılar düz renkli yani beyaz, açık krem, bordo, koyu kahve olarak hazırlanabildiği gibi, eskitme tekniğiyle; meşe patine, ceviz patine, maun patine, krem patine gibi renklerle de imal edilebilmektedir.

İsteğe bağlı olarak cam bölmeli veya karolajlı olarak üretilebilirler. Amerikan kapı panelinin en büyük avantajı kesilerek ebatlanabilmesidir. Bundan dolayı ölçü problemi yoktur. Amerikan ya da Fransız Modeller; Tek Kanat, İki ya da daha fazla kanat, yavrulu ya da birden fazla yavrulu olarak hazırlanabilmektedir. Bütün Amerikan Kapı modellerimiz, gömme kapı kilidi ve ya Amerikan otel tipi (yuvarlak) kilit uygulamasıyla hazırlanabilir.

Mutfak Dolapları

Mutfak dolabı modellerimiz şık tasarımlarıyla evinize renk katacaktır.
Görüntüsü ile gözlere hitap eden ve kullanım açısından da rahatlık sağlayan mutfak dolaplarımız ile mutfağınız şık bir görünüme sahip olacaktır.

Mutfak dolaplarımız en üst teknoloji makineleri kullanılarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Mutfak dolaplarımız, siz değerli müşterilerimizin arzusuna göre mdf lam yada sunta lam olarak