Loading... Please wait...

Çelik Ürünlerimiz

Türkiye'nin en büyük ofis mobilyaları satıcılarından olan ArtSan, uzman kadrosu ve profesyonel çözümleri ile sizlere çelik ürün grubunda da kaliteyi sunuyor. Evrak, klasör ve diğer eşyalarınız için çelik dolaplar, son teknoloji şifreleme özelliğine sahip çelik kasalar, dayanıklı ve paslanmaz çelikten üretilmiş çelk ranzalar, fabrika, yurt, spor kompleksi vb. yerleriniz için soyunma kabinleri, arşivleme sorunlarınıza çözüm olacak compact sistemler ve hastanelerde, yoğun bakımlarda, pansuman odalarında, ameliyathanelerde, polikliniklerde kullanabileceğiniz hastane ekipmanları...

İnternet sitemiz üzerinden; ürünler hakkında fiyat bilgisi isteyebilir, stok sorabilir, sipariş formumuz aracılığı ile doğrudan sipariş verebilir, daha detaylı bilgi almak için telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

Çelik Dosya Dolapları

Şık bir tasarıma sahip olan çelik dolap ürünlerimiz aynı zamanda geniş iç hacmi ile sizlere rahat bir kullanım imkanı sunuyor. Çelik dolap ürün seçeneklerimiz hem kullanım alanlarına göre hem de ebatlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Yani sizde beğeninize ve ihtiyacınıza en uygun olan çelik dolapları bizden temin edebilirsiniz. Çelik dolaplarımıza dosyalarınızı, evraklarınızı, kataloglarınızı, ofislerinizde kullandığınız kalem, defter vb. eşyalarınızı koyabilirsiniz.

Çelik Ranzalar

Özel ve devlet yurtlarda, işci odalarında veya askeri yatakhanelerde kullanılan ranza grubumuz, son derece dayanıklı ve kullanışlı bir üründür.

Firmamız aynı zamanda ranza üretimi de yapmaktadır. İkili ranza ve tekli ranza olmak üzere iki ayrı model seçeneklerimiz vardır. Ranza ürünlerimiz yurtlarda, askeriyelerde, hastanelerde vb. alanlarda kullanıma uygundur. Ranza ürünlerimiz dayanıklı metallerden üretilmektedir. Uzun yıllar kullanılabilir.

Çelik Kasalar - Para Kasaları

Paslanmaz çelik malzemelerden üretilen para kasalarımız çok dayanıklıdır. Son teknoloji şifreleme özelliğine sahip olan para kasası modellerimiz değerli eşyalarınızı ve birikimlerinizi güvenle korumanız için birebirdir.

Kompakt Dolaplar (Compact Sistem)

Hareketli dolaplar olarak da adlandırılan bu sistem, yere sabitlenen lama demirlerden oluşturulmuş raylar, bu rayların üzerinde gezen tekerlekli arabalar ve arabaların üzerine konan dolaplardan oluşmaktadır.

Arşivleme sorununuza çözüm olarak Kompakt Arşivleme Sistemi en az alan kaplayarak, kullanışlı bir şekilde dizayn edilmiştir.

Soyunma Dolapları

Soyunma dolapları, fabrikalar, askeriye, spor salonları, ofisler, restorantlar, oteller kısacası birçok işyerinde personel için ayrılmış olan mekanlarda fazla yer kaplamayan, kullanışlı, tercihen kilitli metal dolaplardır. Temel özelliği, kişisel eşyaların konması amacıyla kullanıldığı için güvenliktir. Tekli, ikili, üçlü, dörtlü ve altılı olabileceği gibi genelde tek bir modül halinde tasarlanır ve bu modül gerekli olan sayıda bir araya getirilerek çoğaltılabilir. Tüm bu ürün gruplarında havalandırma merkezleri mevcuttur. İstenilen özel renkte imal edilebilirler. Özel ebatlar sipariş olarak yapılır. Çift renk kombinasyonu mevcuttur.

Hastane Ekipmanları

Hastanelerde, yoğun bakımlarda, pansuman odalarında, ameliyathanelerde, polikliniklerde kullanabileceğiniz hastane ekipmanlarımız kendi üretimimizdir.